Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta firmy MDM NT w Meksyku

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Augustyniak | 2018-02-02 18:26:59
zbh meksyk, b2b, mdm nt


 

W dniach 30-31 stycznia br. Zagraniczne Biuro Handlowe w Meksyku miało przyjemność gościć Prezesa polskiej firmy MDM NT p. Marka Maślankę oraz szefa eksportu p. Piotra Napiórkowskiego. Panowie odbyli spotkania B2B z przedsiębiorcami meksykańskimi oraz lokalnymi prawnikami i rozmawiali o potencjale rynku meksykańskiego oraz możliwościach eksportu polskiego do Meksyku. Firma planuje rozwijać i sprzedawać swoje membrany i filmy paroprzepuszczalne na bazie TPU (termoplastyczny poliuretan), które mają zastosowanie m.in. w sektorze tekstylnym i obuwniczym, motoryzacyjnym oraz meblarskim.

MDM NT z siedzibą w Bielsko-Białej istnieje na polskim rynku od 1995 roku. Zatrudnia ponad 400 osób i posiada trzy zakłady produkcyjne w Cieszynie, Bielsku-Białej i Wojciechowie. Obecnie firma eksportuje do ponad 40 państw na całym świecie i wciąż poszukuje możliwości rozwoju poza krajem, dlatego zainteresowała się Meksykiem. Podczas swojej wizyty w Meksyku, panowie Marek Maślanka i Piotr Napiórkowski zainaugurowali działalność swojego startupu na lokalnym rynku, w León w stanie Guanajuato.