Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta firm HTL-STREFA i PIKDARE

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-04-19 12:38:32
zbh meksyk, mexico, htl-strefa, pikdare, wizyta, b2b, business

W dniu 18 lutego 2019 r. Zagraniczne Biuro Handlowe Meksyk gościło firmy PIKDARE i HTL-STREFA w celu realizacji agendy spotkań B2B przygotowanych przez ZBH Meksyk. Obie firmy blisko ze sobą współpracują w celu zwiększenia swojej obecności na rynku meksykańskim. Obecnie kilka produktów marki PIC Solution jest już dostępnych na meksykańskim rynku farmaceutycznym.

 

HTL-STREFA to polska firma produkująca urządzenia medyczne, m.in. igły insulinowe, lancety personalne oraz nakłuwacze bezpiecznie. Podobnie włoska firma PIKDARE, z którą współpracuje HTL-STREFA, zajmuje się produkcją strzykawek oraz rozwiązań przyspieszających gojenie ran, leczenie nadciśnienia tętniczego oraz cukrzycy.

 

 

Firmy odbyły spotkania z przedstawicielami lokalnego rynku farmaceutycznego w celu pogłębienia już istniejących relacji biznesowych oraz stworzenia nowej sieci kontaktów hadlowych. Ich wizyta w Meksyku potrwa do końca tygodnia.

 


ZBH Meksyk przygotowało krótką informację wprowadzającą dot. sektora urządzeń medycznych w Meksyku. Publikacja w języku angielskim dostępna jest w dziale Publikacje na stronie głównej ZBH Meksyk.