Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta EUGENIUS na targach Expo Lighting America

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Augustyniak | 2019-03-12 22:37:39
mexico, expo lighting america, eugenius, meksyk, zbh meksyk, light, expo, fair trade

W ubiegłym tygodniu w dniach 5-8 marca 2019 r. pan Krystian Nawrocki z poznańskiej firmy produkującej oświetlenie - EUGENIUS, odwiedził Zagraniczne Biuro Handlowe w Meksyku.

 

Jest to młoda, rodzinna firma z Polski, która produkuje lampy spełniające wysokie standardy zarówno pod względem wykorzystywanych komponentów, jak i pod względem oferowanej technologii. Sama firm mówi o sobie: “Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą najwyższej jakości oświetlenie, tworzymy dla profesjonalistów nie znających słowa kompromis. Piękne wnętrze wymaga oświetlenia, które podkreśli jego walory. Projektując oprawy poszukujemy rozwiązań nadających pomieszczeniom elegancki i dyskretny rys. Nasze produkty to połączenie światła i kształtu ujęte z niezwykłą dbałością o detal”.

 

 

Firma wzięła udział w targach Expo Lighting America (ELA) na stoisku meksykańskiego partnera strategicznego DIEZ COMPANY reprezentowanego przez CEO i współwłaściciela - pana Rodrigo Fernández, który jest znakomitym ekspertem rynku oświetlenia w Meksyku i posiada bardzo szeroką sieć kontaktów wśród lokalnych architektów wnętrz.

 

 

Targi ELA odbyły się w dniach od 5 do 7 marca br. w Mexico City. ZBH Meksyk przygotowało szereg spotkań biznesowych podczas trwania targów oraz w swojej siedzibie w Torre Mayor, w których udział wzięli przedstawiciele między innymi: Estudio Felguerez, EstudioRD, Faktor Luz, Interiorisimo, DIN Interiorismo.

 

 

Firma Eugenius podczas swojej wizyty w Mexico City zdobyła bardzo cenne kontakty i posiada szerokie możliwości na rozwinięcie wielu projektów i osiągnięcie sukcesu w Meksyku.