Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta firmy REMI w Mexico City

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-03-26 08:49:36
remi, korbo, zbh meksyk, mexico city, mexico, business, b2b, meetings, visit, toys, education

W dniach 19-21 marca br. ZBH Meksyk przygotowało agendę biznesową dla warszawskiej firmy REMI, która promowała zabawki dydaktyczne marki KORBO na rynku meksykańskim.

Badając i analizując rynek okazało się, że rynek zabawek dydaktycznych w Meksyku nie jest tak rozwinięty jak w Europie czy Azji i w związku z tym można powiedzieć, że jest to rynek perspektywiczny dla zabawek dydaktycznych. Firma REMI na temat klocków KORBO mówi: "Klocki KORBO to nasza wizja zabawki edukacyjnej - uniwersalnej i atrakcyjnej dla dzieci w każdym wieku. Idea: „Pomyśl, zbuduj, zakręć” najlepiej opisuje innowacyjność tego produktu. Zabawa konstrukcyjnymi klockami KORBO pozytywnie wpływa na rozwój dziecka, zachęcając je do kreatywnego i logicznego myślenia, stymulując zmysły, umożliwiając ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka-oko." Firma na polskim rynku działa od 27 lat, a marka KORBO powstała w 2016 r. w oparciu o doświadczenia w pracy z dziećmi w przedszkolach i szkołach. W ciągu pierwszego roku działalności firma otrzymała 2 prestiżowe nagrody: tytuł Dobrej Marki i tytuł Zabawki Roku.

 

 

Podczas pobytu firmy REMI w Meksyku odbyły się spotkania B2B z lokalnymi partnerami z branży, takimi jak: La Casa de la Educadora, Materiales Didácticos Toys 2 Teach, Flipper, Giouco, Materiales Didácticos Kyka, Jugetes Didácticos Planetarium oraz z projektantkami przemysłowymi: Ana Cecilia Tronco Vick i Valentina Corzo Saldate. Agenda uwzględniła również wizyty w sklepach z zabawkami i w domach handlowych takich jak: Liverpool, Palacio de Hierro, Jugetron, Hamleys, Juguetibici, w celu zapoznania się z lokalną ofertą i markami importowanymi.

 

 

Mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy klocki KORBO wśród meksykańskich zabawek dydaktycznych.