Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWizyta w fabryce firmy Raloy Lubricantes S.A. de C.V.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-05-16 10:32:01
meksyk, raloy lubricantes, zbh meksyk, polska agencja inwestycji i handlu, paih, park przemysłowy santiago tianguistenco w stanie meksyk, oleje samochodowe, oleje przemysłowe, płyny chłodzące, płyny hamulcowe, selektywna redukcja katalityczna, scr, selective catalytic reduction, mocznik, ekspansja, thermo fluidos, tworzywa sztuczne

W dniu 13 maja 2019 r., pracownicy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ZBH Meksyk zostali zaproszeni na spotkanie z firmą Raloy Lubricantes S.A. de C.V., aby dowiedzieć się więcej o jej działalności i zwiedzić fabrykę.

Firma Raloy jest w 100% meksykańską firmą z siedzibą w Parku Przemysłowym Santiago Tianguistenco w stanie Meksyk, zajmującą się produkcją i komercjalizacją samochodowych i przemysłowych olejów smarowych, płynów chłodzących, płynów hamulcowych i innych dodatków.

 

 

Obecnie Raloy zajmuje się produkcją rozwiązań stosowanych w silnikach wysokoprężnych, wyposażonych w selektywną redukcję katalityczną (SCR = Selective Catalytic Reduction), która działa poprzez zmniejszenie emisji zanieczyszczeń.

 

 

Firma Raloy skontaktowała się z Zagranicznym Biurem Handlowym Meksyk, ponieważ jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z polskimi dostawcami mocznika, substancji chemicznej używanej do produkcji wspomnianego rozwiązania. Podczas spotkania omówiono różne plany nawiązania współpracy z polskimi firmami, w których ZBH Meksyk odegra kluczową rolę.

 

 

Ponadto podczas wizyty odbyło się również spotkanie z firmą Thermo Fluidos, która zajmuje się produkcją tworzyw sztucznych.