Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi ExpHotel 2019 w Cancun

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-06-18 12:32:40
targi, cancun, meksyk, branża horeca, polskie stoisko, polskie firmy, materiały promocyjne, ambasada rp w meksyku, zbh meksyk, zagraniczne biuro handlowe paih w meksyku, polska agencja inwestycji i handlu, paih, mexico, yucatan, hotel, cafe, restaurant, 2019, exphotel

W dniach 11-13 czerwca 2019 r. odbyła się 23. edycja targów ExpHotel w Cancun, uważanych za najważniejsze wydarzenie branży hotelarskiej Ameryki Łacińskiej.

ExpHotel

Jest to okazja do bezpośrednich spotkań z kupcami z branży HoReCa zwłaszcza z półwyspu Jukatanu, ale i całego Meksyku, Ameryki Łacińskiej oraz USA i krajów europejskich.

 

ExpHotel

 

Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 500 wystawców, w tym również firmy polskie na stoisku udostępnionym przez Ambasadę RP w Meksyku.

 

ExpHotel

 

ZBH Meksyk wspierało promocję polskich firm z sektorów takich jak:

  • spożywczy,
  • kosmetyczny,
  • oświetlenia,
  • technologii.

 

ExpHotel

 

Swoją ofertę prezentował także p. Piotr Napiórkowski z firmy MDM NT. Polskie stoisko odwiedził Ambasador RP w Meksyku - p. Maciej Ziętara.

 

ExpHotel

 

W trakcie targów zorganizowano seminaria, prezentacje, degustacje i szkolenia dla branży HoReCa.

 

ExpHotel ExpHotel

 

Oficjalnego otwarcia dokonał gubernator stanu Quintana Roo, Carlos Joaquín González wraz z organizatorami targów i przedstawicielami lokalnych władz. Zgodnie z szacunkami organizatorów, targi odwiedziło ponad 7 500 kupców z branży HoReCa.

 

ExpHotel ExpHotel