Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie Advisory Board w siedzibie ZBH Meksyk

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-06-27 16:03:13
advisory board, marketing w sieci, reklama, promocja, pozycjonowanie produktów, ekspansja, sektor spożywczy, zbh meksyk, 2019

We wtorek, 25 czerwca 2019 r., w siedzibie ZBH Meksyk odbyło się ostatnie przed przerwą wakacyjną spotkanie członków Advisory Board.

Advisory Board

Tematem przewodnim spotkania był marketing w sieci, o którym opowiedziała współwłaścicielka firmy Stay on Social - Polka mieszkająca w Meksyku - Patrycja Giemza, Influencer Marketing Director wraz z Maxime Noriega, Marketing Director.

 

Advisory Board

 

Panie zaprezentowały, czym jest siła reklamy w sieci i jaka jest rola influencerów i blogerów w dzisiejszym świecie. Przedstawiły jak na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się promocja i pozycjonowanie produktów w sieci. Bardzo ważnym elementem, aby usytuować produkty na danym rynku, w naszym przypadku na rynku meksykańskim, jest również element promocyjny storytellingu. Zainteresowane firmy, które chcą wprowadzić swoje produkty na rynek meksykański i chciałyby skorzystać z promocji i usług, które oferuje firma Stay On Social zapraszamy do kontaktu z Patrycją Giemzą.

 

Patrycja Giemza

Patrycja Giemza, właścicielka firmy Stay ON Social

e-mail: pgiemza@stayonsocial.com

 

Na spotkaniu omówiono również możliwości promocji polskich firm planujących ekspansję na rynek meksykański. Uwagę poświęcono zwłaszcza sektorowi spożywczemu, z którym ZBH Meksyk wiąże największe plany promocyjne w nadchodzących miesiącach.

 

Advisory Board

 

Kolejne spotkanie Advisory Board odbędzie się we wrześniu. Do zobaczenia po wakacjach.