Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuW ZBH Meksyk już świątecznie - spotkanie Advisory Board ZBH Meksyk

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Patrycja Augustyniak | 2019-11-27 16:52:33
advisory board, zbh meksyk, mexico city, paih forum biznesu 2019, sektor lotniczy, flyargo, oferta zbh meksyk, newsletter, webinaria

We wtorek 26 listopada br. w ZBH Meksyk odbyło się spotkanie członków Advisory Board. Tematem spotkania były projekty ekspansji firm, które zbliżyły się do nas podczas PAIH Forum Biznesu 2019 i projekt inwestycyjny z sektora lotniczego firmy FLYARGO.

Advisory Board

Podczas tej sesji rozmawialiśmy również o tym co powinniśmy włączyć do naszych działań na rynku meksykańskim, aby uatrakcyjnić ofertę ZBH Meksyk. Członkowie rady zaproponowali, że powinniśmy publikować kwartalny newsletter dot. najważniejszych projektów i ciekawostek w języku hiszpańskim, aby lokalni przedstawiciele biznesu wiedzieli o nas i o naszej działalności. Propozycją było również organizowanie webinariów i sesji biznesowych z udziałem polskich przedstawicieli biznesu w Meksyku i członkami advisory board.

 

Advisory Board

 

Członkowie rady wyszli z propozycją programu biznesowego na spotkania w 2020 r. Również bardzo interesującą inicjatywą byłoby powiększenie składu rady o członków z Meksykańskiego Ministerstwa Gospodarki, Krajowej Rady Wsparcia Biznesu i Inwestycji - COMCE, państwowej instytucji Proyectos México i Krajowego Stowarzyszenia Supermarketów i Domów Handlowych.

 

Advisory Board

 

W trakcie spotkania nie zabrakło akcentów świątecznych, wspólnie udekorowaliśmy choinkę i zaprosiliśmy członków rady do zabawy Mikołajkowej.