Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBrak zdjęcia
KŁOS NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BANKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opis firmy
af
ar
bg
cz
de
dk
en
es
fi
fr
gr
hi
hr
hu
id
il
it
jp
kk
ko
lt
ms
nl
no
pl
pt
ro
ru
se
sk
tr
ua
uz
zh
Działalność Firmy datuje się od 1964 r. Na rynku znana jest także pod uprzednią nazwą Producent Zamków i Urządzeń Bankowych. Obecny status Firmy to spółka prawa handlowego pod nazwą KŁOS NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BANKOWE SP. Z O.O. z wyłącznym, polskim kapitałem wynoszącym 6.600.000 zł. Firma nasza jest wyspecjalizowanym, profesjonalnym producentem i dystrybutorem urządzeń do obsługi i przechowywania, a nasze wyroby od wielu lat znane są licznym odbiorcom krajowym jak i zagranicznym.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym takich firm jak: DORMAKABA AG, MULTI CASH, WERTHEIM, GRG BANKING, PROCOIN i LAGARD.

Proponowane wyroby tych firm, charakteryzują się najwyższą światową renomą w dziedzinie mechanicznych i elektronicznych rozwiązań i są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Przedmiotem naszej oferty są między innymi:

Recyclery – dyspensery z zamkniętym obiegiem gotówki
Bankomaty
VTMy - placówki samoobsługowe
Sortery i liczarki gotówki
Multisejfy (szafki kasjerskie) – I klasa odporności na włamanie oraz S1 i S2
Wrzutnie nocne elektroniczne i mechaniczne
Elektroniczne zestawy wrzutowe (wrzutnia + sejf)
Kasy pancerne i szafy pieniężne
Sejfy gabinetowe
Szafy transferowe
Zamki elektroniczne, skarbcowe i porządkowe
Zamki mechaniczne oraz elektroniczne w klasie A, B i C
Drzwi zabezpieczeniowe w tym ognioodporne i kuloodporne
Frontier – system bez-kluczowego zamknięcia i otwarcia placówek bankowych oraz handlowych
Serwis – zakres cała Polska

Firma oferuje asortyment nowoczesnych urządzeń o najwyższych standardach technicznych. Wśród nich znajdują się wielofunkcyjne urządzenia, profesjonalne, wysokowydajne sortery do banknotów i bilonu , liczarki, wpłatomaty na banknoty i bilon przeznaczone do samodzielnej obsługi. Wyroby wykonywane są według standardów najnowocześniejszej technologii, zgodnej z wymogami NBP oraz rozporządzeniami MSWiA.

Posiadane przez nas certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej (IMP) są wynikiem badań wykonanych w oparciu o klasyfikację europejską PN-EN. Firma zapewnia swoim klientom wysoką jakość realizacji zgłaszanych potrzeb z dziedziny elektronicznych i mechanicznych zabezpieczeń, konkurencyjność cenową i atrakcyjne terminy dostaw.

Nasza pro-klientowska strategia umożliwia także realizację niestandardowych zamówień zgodnych z oczekiwaniami Klienta. Funkcjonujące w ramach struktury Firmy Biuro Projektów i Rozwoju gwarantuje innowacyjność rozwiązań w oferowanych produktach.

Zapewniamy profesjonalny serwis urządzeń, unikalny w skali kraju bowiem realizowany przez wysoko wyspecjalizowaną własną kadrę, co gwarantuje kompleksowość naszych działań od dostarczenia urządzenia, montażu, instalacji, przeszkolenia z obsługi po pełny serwis, konserwację i usuwanie awarii. Te atrybuty działania wzmocnione rzetelnością, wysoką jakością i etyką Firmy sprawiły, że wśród naszych klientów znajdują się liderzy rynku finansowego i największe polskie banki.
Działalność
Typ
Produkcja
Zatrudnienie
Ponad 50 osób
Strona internetowa
klos.com.pl
Forma prawna
Spółka kapitałowa
Główne rynki zainteresowania
  • Europa
  • Azja
  • Australia i Oceania
  • Ameryka Południowa
  • Ameryka Północna
  • Afryka
Legenda
- Główne rynki zainteresowania
- Oddziały
- Nabywcy z zagranicy